Klubbens dugnadshelter sikrer uteanlegget

Klubbens dugnadshelter sikrer uteanlegget

Denne gjengen sørget for en vellykket dugnad på utebaner og Klubbhus, som nå stiller anlegget i utmerket stand til de kommende mesterskap. Og ikke minst: skaper bedre baneforhold og fasiliteter for alle klubbens medlemmer. En stor takk til de følgende, fra TTKs styre som organiserer dugnader.

image

Dugnad også på kontoret, med ringesystemet til halldøra. Tommy Nordbø, og klubbens viktige mann i kulissene bak: Per Arve

image

Trine og Lise viser veteranherrene hvordan anleggsarbeid skal gjøres!

image

Anne-Marie, Cobien og Cecilia planlegger gressarbeidet!

image

Ufrivillig vaffel-steker, Vaffel-Ane – alltid i godt humør!

image

Før og etter!

image

Hilde viser veg med penselen!

image

Isaac og Sindre – The Dexters – in action!

 

Bjørn Myskja, Anne-Marie Berg, Calle Berg, Isaac Weldeyesus, Christian Wike, Hilde Gjermundsen, Sindre Gjermundsen Ræstad, Lise Lorentzen, Cobien Claringbould, Trine Aalmo, Cecilia Wåhlberg, Ane Hovdan, Tommy Nordbø, Per Arve Nordbø, Henrik Jenssen, Birgitte Taugbøl Kragset,  Vincent Patry og Audun Ø. Thorshaug. (Noen glemt?)

Disse kan vente seg en overraskelse fra klubben som påskjønnelse for god innsats! Følg med 🙂